7-آشنایی بیشتر با «یو اس لا گروپ»
اکتبر 19, 2020
9-مراحل عقد قرارداد و هزینه دریافت خدمات چگونه است؟
اکتبر 19, 2020

8-خدمات مهاجرت بین‌الملل «یو اس لا گروپ»

خدمات مهاجرت بین‌الملل «یو اس لا گروپ»

خدمات ویزا و اقامت:

اخذ ویزا و یا کارت اقامتی موقت یا دائم باتوجه به هدف و درخواست متقاضی بنا به قوانین بین‌المللی و شرایط حاکم و همچنین ارائه اطلاعات درست و مکفی، اقدام توسط وکیل رسمی همراه با ارائه تمامی امکانات مانند بلیت هواپیما، هتل و تغذیه، بایومتریک، ترانسفر و گشت شهری و تورهای گردشگری متنوع.

 

خدمات تحصیلی:

اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی به‌صورت طراحی بسته کلی و جزئی در کلیه مقاطع (دانش‌آموزی و دانشجویی) ، با امکان اقدام بدون ارائه مدرک زبان ، پرداخت شهریه، بیمه، خوابگاه و فضای زندگی، کار دانشجویی، افتتاح حساب، ترانسفر تحصیلی و همچنین دوره‌های مدارس و دوره های آکادمیک به‌صورت آنلاین و آفلاین، دوره‌های کوتاه مدت و بلندمدت زبان در کالج و یا مؤسسات آموزشی، ورکشاپ و کارگاه‌های آموزشی کوتاه مدت و کاربردی به‌صورت غیر آکادمیک در تمامی کشورها (آمریکا، کانادا، انگلیس، اروپا، استرالیا و نیوزلند و …) و ساپورت مالی و ایجاد تمکن مناسب.

همچنین اخذ بورسیه تحصیلی با ارائه پروپوزال مناسب و ایجاد فضای مکاتبه متقاضی با کمیته علمی دانشگاه های کشورهای مختلف در مقاطع فوق لیسانس و دکترا و یا پست دکترا بسته به شرایط متقاضی از تحصیل رایگان تا دریافت حقوق و فضای زندگی امکان پذیر میباشد.

 

خدمات کاریابی و استخدام:  

مشاوره و بررسی راهکارهای مختلف شغلی و گزینش های مربوط به ایالت های مختلف کشورها ، ارائه جاب آفر و پیشنهاد شغلی مناسب، انجام کلیه‌ی امور استخدامی، تنظیم قرارداد، هماهنگی مصاحبه‌های شغلی از راه دور، دریافت ویزای کار و دریافت ویزای جستجوی کار در کشورهای مختلف با توجه به قوانین بین‌الملل و همچنین مجوزهای ایالتی.

 

اقامت از طریق سرمایه‌گذاری:

ارائه مشاوره و بررسی دقیق با توجه به میزان سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف با توجه به قوانین کشوری، خرید بیزینس، فرانچایز، خود اشتغالی، استارتاپ، گسترش کسب‌وکار، خرید ملک، ارائه خدمات به‌صورت صفر تا صد شامل: نگارش طرح توجیهی، پرداخت‌های اداری و اخذ مجوز های لازم، ثبت شرکت ، جابجایی و انتقال پول از مسیرهای قانونی و شفاف، دریافت ویزا با هدف بررسی قبل از سرمایه‌گذاری و در نهایت اخذ اقامت در کشور مورد نظر.

پشتیبانی فنی و امور حقوقی بعد از اخذ اقامت بصورت نامحدود برای سرمایه گذاران.

 

ازدواج و تولد فرزند:

مشاوره حقوقی و دریافت ویزا از طریق ازدواج و همچنین کلیه مراحل اداری، امکان طراحی انواع تورهای ماه عسل به‌طور اختصاصی متناسب با هر بودجه‌ای برای تمامی کشورها، امکان تولد فرزند و دریافت اقامت در کشورهای مختلف، پذیرش بیمارستان، صدور دعوت‌نامه درمانی، فراهم کردن فضای زندگی، اخذ ویزا و پرداخت هزینه‌های اداری.

 

پاسپورت دوم:

امکان تزریق مستقیم سرمایه به صندوق توسعه تعاون کشورهای مختلف و اخذ تابعیت و پاسپورت دوم برای افراد خانواده، امکان سرمایه‌گذاری در پروژه‌های خاص و دریافت پاسپورت دوم، دریافت پاسپورت دوم از طریق خرید ملک در برخی از کشورها. توجه داشته باشید که با دریافت پاسپورت دوم بنا به قدرت و اعتبار پاسپورت دریافتی امکان سفر بدون ویزا به اکثر کشورهای دنیا و همچنین دسترسی به ویزای الکترونیک باقی کشورها امکان‌پذیر می‌شود.

 

برخی از فعالیت‌های دیگر مجموعه:

بررسی و اقدام در مورد انواع پرونده‌های ناموفق دریافت ویزا

مشاوره کلیه موضوعات پناهندگی در کلیه کشورها

برنامه‌ریزی سفر، دعوت‌نامه، انواع تورهای اقتصادی و VIP

ثبت شرکت، ثبت برند و علائم تجاری در تمام کشورها

انجام کلیه امور حقوقی و کیفری با استخدام وکیل رسمی در آمریکا، کانادا، انگلیس، اروپا و استرالیا

مشاوره‌های تخصصی-فنی