تصمیم گیری درباره مهاجرت و فرایند سازگاری با جامعه میزبان
سپتامبر 8, 2020
8-خدمات مهاجرت بین‌الملل «یو اس لا گروپ»
اکتبر 19, 2020

7-آشنایی بیشتر با «یو اس لا گروپ»

 آشنایی بیشتر با «یو اس لا گروپ»

مجموعه Uslawgroupllc یک مجموعه اقتصاد بنیان و متشکل از بخش‌های تخصصی مختلفی است که در ادامه به‌اختصار شرح داده می‌شوند:

اقتصادی: در این بخش صرفاً فعالیت‌ها به‌طور مستقیم با بازارهای مالی و اقتصادی مرتبط است. در این بخش ضمن همکاری با شرکت‌های متعدد آمریکای شمالی در زمینه جذب سرمایه و سرمایه‌گذاری، استارت آپ و مجری ایده‌ها از تئوری تا ساخت، طرح توجیهی کسب‌وکارها، معاملات بازار سهام آمریکا، صادرات و واردات و بازارهای بین‌المللی فعالیت داریم.

مهاجرتی: این بخش از مجموعه با ارائه خدمات مهاجرتی و مشاوره‌ای بر پایه قوانین و مقررات بین‌المللی در 5 قاره فعال است. بخش مهاجرتی یو اس لا گروپ در موضوعات ویزا، اقامت، ویزا تحصیلی (دانش‌آموزی و دانشجویی)، کاریابی و استخدام، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، ازدواج، تولد فرزند و پاسپورت دوم به فارسی‌زبانان سراسر جهان سرویس‌دهی می‌کند.

حقوقی: بخش حقوقی مجموعه در موضوعات کیفری ، حقوقی ملکی، خانوادگی، شرکتی و مهاجرتی در کشورهای مختلف فعالیت می‌کند. از جمله فعالیت‌های بخش حقوقی می‌توان به بررسی و اقدام مجدد پرونده‌های ناموفق ویزا، مشاوره موضوعات پناهندگی، ثبت شرکت، ثبت برند و علائم تجاری در تمام کشورها و انجام کلیه امور حقوقی و کیفری با استخدام وکیل رسمی در تمامی کشورها اشاره کرد.

گردشگری: بخش گردشگری در زمینه صدور انواع دعوت‌نامه معتبر و قابل استعلام در موارد توریستی، تحصیلی، بازدید با هدف سرمایه‌گذاری، درمانی، سمینار و نمایشگاه فعال است. همچنین امکان برنامه‌ریزی سفرهای کوتاه مدت و بلندمدت، انواع تورهای اقتصادی و VIP در مناسبت‌های مختلف با هر سطحی از بودجه و همچنین شخصی‌سازی تور بر اساس علایق و تعداد نفرات در تمامی کشورها از جمله خدمات بخش توریستی است.