10-مراحل بررسی پرونده‌ها در یو اس لا گروپ
اکتبر 19, 2020
12-مزیت‌هایی که شانس شما را در برنامه مهاجرتی دوچندان می‌کنند
اکتبر 19, 2020

11-خدمات مجموعه شامل چه کشورهایی می‌شود؟

خدمات مجموعه شامل چه کشورهایی می‌شود؟

آمریکا: در حال حاضر تنها ویزایی که برای ایرانیان صادر می‌شود، ویزای تحصیلی است. این ویزا هم از نوع دانشجویی در تمامی مقاطع و هم دانش‌آموزی از مدرسه تا کالج قابل صدور است. از امتیازات اقدام تحصیلی برای این کشور، می‌توان به امکان اخذ پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان و همچنین پرداخت شهریه بعد از ورود اشاره کرد. تا قبل از این محدودیت، اقدام برای ویزای گردشگری و بازدید خانواده، سرمایه‌گذاری و پیشنهاد شغلی امکان‌پذیر بوده است.

کانادا: کانادا با توجه به رشد اقتصادی مبتنی بر مهاجران بین‌الملل و سطح کیفیت بالای زندگی باعث انتخاب اکثر خانواده‌های ایرانی به‌عنوان محبوب‌ترین کشور برای مهاجرت و ساختن زندگی ایده آل برای تمامی اقشار جامعه شده است. طیف گسترده انواع روادید برای متقاضیان اعم از: گردشگران، دانشجویان، نیروی کار (کارگر تا متخصص)، سرمایه‌گذاران، خویش فرمایان و همچنین فراهم بودن بستر مناسب برای خلق و ایجاد ایده‌های جدید، باعث شده این کشور بیشتر از قبل مورد توجه قرار بگیرد.

انگلیس: کشوری با داشتن فرصت‌های مناسب تحصیلی برای مقاطع تحصیلات تکمیلی، مقصد بسیاری از متخصصان رشته‌های مختلف است. دانشگاه‌های انگلیس با آن که در تمامی مقاطع دانشجو می‌پذیرند؛ اما در چند مدت اخیر میزبان خوبی برای دانشجویان برای مقاطع فوق لیسانس و دکتری بوده‌اند. البته راه‌های ورود به این کشور فقط تحصیلی نیست و از طریق ویزای گردشگری، سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت و ایجاد کسب‌وکار و خرید ملک هم می‌توان در این کشور زندگی کرد.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شینگن: این کشورها به دلیل عضویت اتحادیه اروپا و دسترسی آسان به سایر کشورهای اتحادیه همانند شهرهای یک کشور، مناسب افرادی هستند که می‌توانند از طریق تحصیل، شغل، سرمایه گزاری و ایجاد کسب‌وکار، خرید ملک، صاحب اقامت شده و به راحتی در کل اروپا رفت و آمد کنند.

استرالیا و نیوزلند: کشورهایی با اقتصاد توسعه یافته و شرایط آب و هوایی مطلوب و چهار فصل گزینه مناسب مهاجرت با اهداف گردشگری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، شغلی و همچنین ایجاد کسب‌وکار هستند و هر ساله سهم به سزایی در جذب مهاجران را به خود اختصاص می‌دهند.

ارائه خدمات مربوط به اقامت از طریق تولد فرزند و ازدواج برای تمامی کشورهای با قوانین حاکم امکان‌پذیر است.