2-موسسه مهاجرتی چیست؟
سپتامبر 8, 2020
4-شما جزو کدام گروه هستید؟
سپتامبر 8, 2020

3-چرا باید از طریق موسسه مهاجرتی اقدام کرد؟

چرا باید از طریق موسسه مهاجرتی اقدام کرد؟

امروزه برخلاف گذشته تمام کشورهای جهان سهم به سزایی در پذیرش انواع مهاجران قانونی و غیرقانونی دارند و به‌واسطه اینترنت -این دهکده جهانی- اطلاعات بسیار زیادی از نحوه زندگی در تمامی کشورها به دست می‌آید که افراد را به این تفکر وامی‌دارد که پایه‌های زندگی خود را در مکان دیگری مستحکم کنند.

با توجه به این موضوع که همیشه افرادی هستند که به‌صورت خودجوش پا به این عرصه گذاشته‌اند و راه را برای دیگران هموار کرده‌اند، به همان میزان هم با گذشت زمان سخت‌گیری‌ها تشدید پیدا کرده و قوانین و تبصره‌های مختلفی برای ورود غیرقانونی مهاجران وضع می‌شود.

حال این سؤال پیش می‌آید که چطور برای مهاجرت اقدام کنیم؟

آیا خودمان اقدام کنیم یا از طریق مؤسسات مهاجرتی؟ آیا می‌توان با صرف هزینه کم به هدف رسید؟

چطور می‌شود تشخیص داد کدام موسسه توانایی انجام کار مورد نظر ما را دارد؟

اگر خودتان به دنبال اقدام برای مهاجرت هستید و در واقعیت فقط می‌خواهید شانس خود را برای موفقیت در قبولی ویزا امتحان کنید که باید گفت درصد موفقیت شما بسیار پایین است. چرا؟

چون اگر شما یک وکیل مهاجرتی با سابقه نیستید، پس با تمامی قوانین و پروتکل‌ها و پروسه‌های مهاجرتی آشنایی ندارید. درواقع، این احتمال وجود دارد که به دلیل سهل‌انگاری یا نداشتن اطلاعات کافی در پرونده مهاجرتی و مدارک لازم، شانس موفقیت را از دست بدهید و کار را برای اقدام‌های بعدی سخت‌تر کنید.
دلیل آن این است که در هر اقدام برای مهاجرت-در هر کشور دنیا- کلیه سوابق پرونده‌های قبلی شما هم لحاظ می‌شود و در نهایت پرونده شما تبدیل به کلاف پیچیده‌ای می‌شود که باز کردن آن کار سختی خواهد بود. به همین دلیل بهترین و مطمئن‌ترین راه کمک گرفتن از یک موسسه مهاجرتی مجرب است.