مجموعه Uslawgroupیک موسسه دانش بنیان در مباحث حقوقی و مهاجرتی در آمریکای شمالی میباشد که از سال 2012 شروع به کار کرده و در طی سال ها فعالیت مستمر موفق به ورود به عرصه های تخصصی مختلفی شده است که در ادامه به‌اختصار شرح داده می‌شوند.

مهاجرت

این بخش از مجموعه با ارائه خدمات مهاجرتی و مشاوره‌ای بر پایه قوانین و مقررات بین‌المللی در 5 قاره فعال است. بخش مهاجرتی یو اس لا گروپ در موضوعات ویزا، اقامت، ویزا تحصیلی (دانش‌آموزی و دانشجویی)، کاریابی و استخدام، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، ازدواج، تولد فرزند و پاسپورت دوم به فارسی‌زبانان سراسر جهان سرویس‌دهی می‌کند.

حقوقی

بخش حقوقی مجموعه در موضوعات کیفری ، حقوقی-ملکی، خانوادگی، شرکتی و مهاجرتی در کشورهای مختلف فعالیت می‌کند. از جمله فعالیت‌های بخش حقوقی می‌توان به بررسی و اقدام مجدد پرونده‌های ناموفق ویزا، مشاوره موضوعات پناهندگی، ثبت شرکت، ثبت برند و علائم تجاری در تمام کشورها و انجام کلیه امور حقوقی و کیفری با استخدام وکیل رسمی در تمامی کشورها اشاره کرد.

اقتصادی

فعالیت این بخش صرفاً به‌طور مستقیم با بازارهای مالی و اقتصادی جهان مرتبط است. در این زمینه ضمن همکاری با شرکت‌های متعدد آمریکای شمالی در زمینه جذب سرمایه و سرمایه‌گذاری ، استارت آپ و مجری ایده‌ها نو از تئوری تا ساخت، طرح توجیهی کسب‌وکارها، معاملات بازار سهام آمریکا، صادرات و واردات و بازارهای بین‌المللی فعالیت دارد.

گردشگری

بخش گردشگری در زمینه صدور انواع دعوت‌نامه های معتبر و قابل استعلام در موارد توریستی، تحصیلی، بازدید با هدف سرمایه‌گذاری، درمانی، سمینار و نمایشگاه فعال است. همچنین امکان برنامه‌ریزی سفرهای کوتاه مدت و بلندمدت، انواع تورهای اکونومی و VIP در مناسبت‌های مختلف با هر سطحی از بودجه و همچنین شخصی‌سازی تور بر اساس علایق و تعداد نفرات در تمامی کشورها از جمله خدمات بخش توریستی است.

Uslawgroup

مجموعه UslawGroup شرکت های رسمی و حقوقی در کشور ترکیه و ایران با موضوع مشاوره و ارائه انواع خدمات حقوقی و مهاجرتی به صورت رسمی به ثبت رسیده و نماینده انحصاری شرکت UsLawGroupLLC در خاورمیانه میباشد که به منظور تسهیل در خدمات رسانی امور مهاجرتی و امور مالی مربوط به قرارداد ها به هموطنان عزیز تاسیس شده است.

این موسسه با اخذ مدارک و تاییدیه های لازم از شرکت مادر اقدام به ارائه انواع خدمات مهاجرتی و سرویس های گردشگری در تمامی کشورها نموده است .همچنین با حذف واسطه ها، بصورت مستقیم با شبکه موسسات حقوقی رسمی کشورهای مختلف تحت تفاهمنامه همکاری بین المللی خدمات رسانی میکند که هم به لحاظ قدرت انجام کار بسیار معتبر و هم از لحاظ هزینه، بسیار مقرون به صرفه میباشد.

پیام مدیران مجموعه

یو اس لا گروپ راهی به سوی آینده به شما نشان خواهد داد که  فراتر از یک مسیر است. ما فراتر از سایر برنامه های مهاجرتی هستیم و به شما کمک می کنیم تا به عنوان فرد یا خانواده مسیر خود را به آینده باز کنید. ما به شما تجربه ای را ارائه می دهیم که تاثیر آن در طول زندگیتان باقی خواهد ماند.

نیما یغمایی

موسس و مشاور امور مهاجرتی


وقتی یک در به روی شما بسته می شود در دیگری برای شما باز خواهد شد که میتواند امیدهای فراوانی به همراه آورد. قطعا شما نگرانی هایی خواهید داشت اما وقت آن است از آنچه پشت سر گذاشتید استفاده کنید و نگاهتان را به آینده معطوف کنید. بدون پشتیبانی صحیح ، نمی توان اهداف را میسر کرد.تجربه مهاجرت موفق میتونه یکی از مهمترین و با ارزش ترین تجربه های هر کسی در دوران زندگی باشه خوشحالیم که بخشی از زندگی شما هستیم.
 

ماموریت ما


  • بررسی اولیه رایگان برای اینکه بتونید راه مهاجرت مناسب خودتون رو پیدا کنید.
  • مشاوره تخصصی و کابردی برای اینکه بتونید خودتون برای مهاجرت اقدام کنید.
  • بالا بردن سواد مهاجرتی شما برای اینکه بتونید مانع از دست رفتن سرمایه تون بشید.
 

تجربه ما را کاوش کنید

مراجعه کنندگان محترم میتوانید از این طریق تجربه های موفق پرونده های ویزا و مهاجرت مجموعه « یو اس لا گروپ » را از سال 2012 رصد کنید.

98

جاب آفر مناطق آتلانتیک کانادا

322

ویزای تحصیلی

507

ویزای گردشگری

11

اقامت از طریق سرمایه گذاری

18

تولد فرزند در کانادا

1246

مجموع پرونده های ویزا