4-شما جزو کدام گروه هستید؟
سپتامبر 8, 2020
uslawgrouptr
6-چطور مجموعه «یو اس لا گروپ» مهاجرت اصولی‌تری را برای شما رقم می‌زند؟
سپتامبر 8, 2020

5-باورهای غلط در زمینه مهاجرت را دور بریزید !

باورهای غلط در زمینه مهاجرت را دور بریزید!

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و همچنین بالا رفتن درخواست مهاجرت در بین تمامی اقشار جامعه، بازار سودجویی و کلاه‌برداری و بستر سوء استفاده افراد از ناآگاهی متقاضیان بسیار زیاد است. این سودجویی‌ها به طور عمده به دلیل پایین بودن سطح دانش زبان انگلیسی متقاضیان است؛ چرا که افراد به تحقیقات سطحی در اینترنت بسنده کرده و با کسب اطلاعات ناقص و ناکافی در دام وعده وعیدهای چرب‌زبانان افتاده و سرمایه و آینده خود را به خطر می‌اندازند.

حال در بعضی موارد ضرر و زیان، تنها خسارت مالی است؛ اما در اکثر موارد به دلیل تمایل افراد به پرداخت هزینه‌های کمتر از طریق افراد ناوارد و غیرمتخصص، این ضرر و زیان متوجه آینده مهاجرتی آن‌ها نیز می‌شود. در این مورد که اقدام به پرونده‌سازی جعلی و مدارک بی‌پشتوانه و حتی ایجاد مدارک هویتی جعلی می‌گردد؛ به مراتب زیان‌بارتر از حالت اول است. چرا که در صورت اثبات جعل در مدارک هویتی، شخص به‌عنوان مجرم بین‌المللی در لیست سیاه اکثر کشورها قرار گرفته و عملاً شانس مهاجرت برای سال‌های طولانی در بسیاری از کشورها از دست میدهد.

یکی از مهم‌ترین باورهایی غلطی که در مهاجرت باعث فریب خوردن افراد می‌شود، «تضمین ویزا و برگشت پول در صورت عدم موفقیت» است. شاید شما هم این عبارت را در بین تبلیغات اکثر مؤسسات مهاجرتی دیده یا شنیده باشید؛ اما باید گفت که این مسئله صرفاً یک باور غلط در امر مهاجرت است که تبدیل به ابزار قدرتمند افراد سودجو برای جذب متقاضی شده است. می‌پرسید چرا؟!

به دلیل این که در صورت شکست پرونده، این مؤسسات عملاً با استناد به یک خلأ حقوقی در قرارداد، از برگشت مبلغ قرارداد امتناع می‌کنند. بسیار پر واضح و بعید است که یک نهاد تجاری بدون دریافت دستمزد فعالیت کند و حتی در صورت انجام کار، به دلیل ریسک‌های احتمالی، بسیاری از مؤسسات سعی در پایین آوردن هزینه‌ها دارند. کاهش هزینه‌ها نیز پایین آمدن سطح کیفیت کار و بالا رفتن احتمال شکست را به همراه خواهد داشت.

«مشتریان در ازای پرداخت هزینه انتظار قطعیت صدور ویزا دارند» که این یکی از  باورهای غلط در مهاجرت هست ،البته افراد حق دارند با توجه به هزینه پرداخت شده نتیجه بگیرند و به هدف مهاجرتی خود برسند؛ اما این امر زمانی ممکن می‌شود که قبل از اقدام تمامی اطلاعات و قوانین موردنیاز را کسب کرده باشند.

این امر هم وظیفه مجموعه مهاجرتی است که با بررسی شرایط و مشاوره صحیح در نهایت صداقت، متقاضی را با کلیه مراحل کار آشنا کند. از آنجایی که صدور ویزا در اختیار سازمان دولتی کشور دیگری است، تصمیم‌گیری را به عهده متقاضی گذاشته و از او را از ریسک انجام کار مطلع کند.

باید بدانید که پذیرفته شدن ویزا فقط و فقط در اختیار اداره مهاجرت کشورها و سفارتخانه‌ها است و عملاً هیچ شخص یا مجموعه‌ای نمی‌تواند ادعای اخذ ویزا به‌صورت تضمین شده داشته باشد که این خود مصداق قانون‌شکنی و جرم است. تنها راه اطمینان افراد به مجموعه مهاجرتی، اول بالا بردن سواد مهاجرتی متقاضی از طریق منابع رسمی و دوم بررسی عملکرد و تجربه تیم مهاجرتی در مراحل مختلف کار است.
همیشه شاهد این موضوع بودیم که در عرصه‌های مختلف، یک مجموعه با ارائه کیفیت مناسب در شروع کار، عملکرد مناسبی نشان می‌دهد و عملاً در سال‌های بعد به دلیل مراجعات بالا و جذب بیش از ظرفیت و مدیریت نادرست، صرفاً فقط فعالیت اقتصادی انجام می‌شود. به همین دلیل موسسه، کیفیتی که زمانی دلیل انتخاب مخاطب بوده را فراموش کرده و تا نازل‌ترین حد خدمات خود را ارائه می‌کند که باعث رنجش و نارضایتی افراد و در نهایت شکست پرونده‌ها می‌شود.
همچنین قدرت تجربه و عملکرد کاری یک مجموعه را می‌توان در تنوع و انسجام خدمات متناسب با ظرفیت موثر تیم کاری مشاهده کرد. در مجموعه «یو اس لا گروپ» اجرای سلسله مراتب کاری در هرم سازمانی و با مدیریت مبتنی بر عملکرد صورت می‌گیرد. همچنین قسمت‌های مختلف از مشاوره اولیه گرفته تا پیشبرد فنی کار و حصول نتیجه نهایی، با دقت و تمرکز کافی با افراد متخصص در هر مرحله انجام می‌پذیرد.
این اعتبار به دست آمده از حسن انتخاب و اعتماد مشتریان در این سال‌ها چنان ارزشی دارد که  با هیچ منفعت اقتصادی در مقام مقایسه جا نمی‌گیرد و فقط مسئولیت ما را نسبت به سطح کیفیت و رضایت متقاضیان بیشتر می‌کند.